ברהנו מלסה

  אודות

  תחום התעשייה וניהול יחסית צעיר לעומת תחומים אחרים, אך השפעתו ניכרת כמעט בכל מקום. כיום, בעידן הדיגיטלי, אנו עדים למיני-מהפכות טכנולוגיות כל כמה שנים אשר משנות את כללי המשחק של חברות וארגונים בעולם. תחום זה, עשיר בידע וכלים אשר עוזרים לנו לנהל את חיינו בצורה יעילה יותר, על מנת לחיות את החיים בצורה טובה יותר.
  הבעיה העיקרית כיום היא שכמות רבה של מידע זה מפוזר במקומות רבים ואיננו מאורגן בצורה מסודרת וידידותית למשתמש. מטרתנו בפרויקט זה היא להציג את הידע ואת הכלים בתחום זה על מנת ליצור פורטל עבור כל מי שחפץ להשתמש בו על מנת לשפר את האופן שבו הוא מתנהל.
  אתר זה נבנה כחלק מפרויקט הגמר של שנים קודמות (עודד טלמון, שפיק בשאראת ורועי תהילה) בהנדסת תעשיה וניהול ומעודכן ע"י אלן חסידים ומור כהן.משנת 2015-2016 ברהנו מלסה ויפתח ברנע המשיכו בתחזוקה,עיצוב והעלאת תוכן מקצועי אל האתר. כיום הפורטל הוא מבין המובלים בתחומו בישראל.
  מטרת האתר היא לקבץ חומר תיאורטי וכלים הנדסיים בעולם התעשיה וניהול כדי להקל על הסטודנט בפתרון תרגילים ע"י שימוש בכלים הממוחשבים והחומר התיאורטי המוצג באתר. תוכלו למצוא פירוט על הלימודים, מבחנים לדוגמא, מאמרים, סרטונים, כלים ממוחשבים מתחום התעשיה וניהול שפותחו על ידי סטודנטים להנדסת תעשייה וניהול בעזריאלי - מכללה האקדמית להנדסה בירושלים.

  האתר נבנה בעזרת מערכת לניהול תוכן WordPress, כאשר בכל עמוד של כל כלי קיימת אפשרות למשתמש לפרסם את חוות דעתו, בנוסף ניתן לשאול שאלות, ולפתח דיון בפורום שבאתר המיועד אך ורק לתחום התעו"נ.
  מטרתינו היא ליצור פורטל אשר משמר את הכלים שהסטודנטים מפתחים ולעזור לסטודנט בלימודיו ולמהנדס בעבודתו. בנוסף פיתחנו כלי שיקשר בין סטודנטים לתעשייה למטרת פרוייקט גמר. כל הכלים הממוחשבים המוצעים באתר זה נבנו כחלק מפרויקט סוף קורס במבוא למערכות מידע א' עם דר' גבי פינטו.

  מקווים שתהנו!

  המחלקה להנדסת תעשיה וניהול במכללת עזריאלי

  ברהנו מלסה bmalasa@gmail.com

  יפתח ברנע yiftachbarn@gmail.com


  מור כהן morcohen80@gmail.com

  אלן חסידים ellenhas@gmail.com